zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zieloni Łagów
Relax Grabice
2:2
TS Przylep
Spartak Budachów
7:3
Pogoń Wężyska
Carina Gubin
0:2
Bóbr Bobrowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
Pauza
Bóbr Bobrowice
11:0
Pogoń Wężyska
Zieloni Łagów
3:7
Spartak Budachów
Carina Gubin
2:3
Relax Grabice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Carina Gubin
Pogoń Wężyska
3:5
Zieloni Łagów
Relax Grabice
2:1
Bóbr Bobrowice
Spartak Budachów
2:7
TS Przylep
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
Pauza
Bóbr Bobrowice
1:3
Zieloni Łagów
Carina Gubin
2:2
Spartak Budachów
TS Przylep
25:0
Pogoń Wężyska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Bóbr Bobrowice
Pogoń Wężyska
1:9
Carina Gubin
Zieloni Łagów
1:1
TS Przylep
Spartak Budachów
1:1
Relax Grabice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Spartak Budachów
Bóbr Bobrowice
2:4
TS Przylep
Relax Grabice
3:0
Pogoń Wężyska
Carina Gubin
4:1
Zieloni Łagów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wężyska
Pauza
Zieloni Łagów
5:1
Relax Grabice
Spartak Budachów
3:0*
Bóbr Bobrowice
TS Przylep
5:0
Carina Gubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Łagów
Pauza
Bóbr Bobrowice
1:11
Carina Gubin
TS Przylep
3:0
Relax Grabice
Pogoń Wężyska
1:3
Spartak Budachów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
TS Przylep
Pogoń Wężyska
1:3
Bóbr Bobrowice
Relax Grabice
0:10
Carina Gubin
Spartak Budachów
3:5
Zieloni Łagów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
Pauza
Bóbr Bobrowice
0:0
Relax Grabice
Zieloni Łagów
11:4
Pogoń Wężyska
TS Przylep
14:0
Spartak Budachów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Relax Grabice
Zieloni Łagów
3:4
Bóbr Bobrowice
Pogoń Wężyska
1:19
TS Przylep
Spartak Budachów
0:5
Carina Gubin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Bobrowice
Pauza
Relax Grabice
- : -
Spartak Budachów
Carina Gubin
- : -
Pogoń Wężyska
TS Przylep
- : -
Zieloni Łagów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wężyska
- : -
Relax Grabice
TS Przylep
- : -
Bóbr Bobrowice
Zieloni Łagów
- : -
Carina Gubin
Spartak Budachów
- : -
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
- : -
Pogoń Wężyska
Relax Grabice
- : -
Zieloni Łagów
Carina Gubin
- : -
TS Przylep
Bóbr Bobrowice
- : -
Spartak Budachów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości