zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
Pauza
UKS FA Krosno Odrzańskie II
4:9
UKS Perła Cybinka
MOS Gubin
6:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS FA Krosno Odrzańskie I
4:8
Spartak Budachów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Pauza
U.K.S. Perła Cybinka
1:11
UKS Perła Cybinka
MOS Gubin
17:0
Spartak Budachów
UKS FA Krosno Odrzańskie II
2:7
UKS FA Krosno Odrzańskie I
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Perła Cybinka
Pauza
UKS FA Krosno Odrzańskie I
9:2
U.K.S. Perła Cybinka
UKS FA Krosno Odrzańskie II
1:12
MOS Gubin
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
8:5
Spartak Budachów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Budachów
Pauza
UKS FA Krosno Odrzańskie II
3:5
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS Perła Cybinka
3:0*
UKS FA Krosno Odrzańskie I
U.K.S. Perła Cybinka
0:12
MOS Gubin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FA Krosno Odrzańskie I
Pauza
Spartak Budachów
12:3
UKS FA Krosno Odrzańskie II
MOS Gubin
19:1
UKS Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
18:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FA Krosno Odrzańskie II
Pauza
U.K.S. Perła Cybinka
1:21
Spartak Budachów
UKS FA Krosno Odrzańskie I
1:5
MOS Gubin
UKS Perła Cybinka
2:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MOS Gubin
Pauza
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:1
UKS FA Krosno Odrzańskie I
Spartak Budachów
4:4
UKS Perła Cybinka
UKS FA Krosno Odrzańskie II
11:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FA Krosno Odrzańskie II
Pauza
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:9
MOS Gubin
UKS Perła Cybinka
3:9
Spartak Budachów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Budachów
Pauza
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:4
UKS Perła Cybinka
UKS FA Krosno Odrzańskie II
2:6
MOS Gubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Pauza
Spartak Budachów
6:6
UKS FA Krosno Odrzańskie II
UKS Perła Cybinka
2:15
MOS Gubin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Perła Cybinka
Pauza
UKS FA Krosno Odrzańskie II
1:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
4:3
Spartak Budachów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MOS Gubin
Pauza
Spartak Budachów
4:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS FA Krosno Odrzańskie II
4:4
UKS Perła Cybinka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Budachów
Pauza
UKS Perła Cybinka
1:7
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
21:4
UKS FA Krosno Odrzańskie II
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Pauza
MOS Gubin
3:0
UKS Perła Cybinka
UKS FA Krosno Odrzańskie II
7:9
Spartak Budachów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Perła Cybinka
Pauza
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:4
UKS FA Krosno Odrzańskie II
Spartak Budachów
3:0*
MOS Gubin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FA Krosno Odrzańskie II
Pauza
MOS Gubin
5:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Spartak Budachów
3:0*
UKS Perła Cybinka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MOS Gubin
Pauza
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
7:7
Spartak Budachów
UKS Perła Cybinka
0:3
UKS FA Krosno Odrzańskie II
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij