Inauguracja Żaków!

W niedzielę 10.09.2017 na stadionie w Cybince rozpoczęła się liga Żaków . Do Cybinki przyjechało siedem drużyn z rocznika 2009/10/11. Na boisko wybiegli nasi najmłodsi zawodnicy z rocznika 2010/11/12. Ponieważ był to ich pierwszy oficjalny turniej, zawodnicy spisali się dobrze. Mamy nadzieję, że kolejne takie turnieje sprawią im jeszcze większą frajdę i będą grać odważniej. Naszych barw w tym sezonie będą bronić: Karol Orzeszko , Wojtek Kołodziejczyk, Aleksander Sawko, Aleksander Stelmach, Maciej Borysewicz, Kozinoga Konrad i Kacper, Maciej Zieniewicz, Błażej Szmelenberg, Tomasz Cierach, Grzegorz Czerwiński, Jakub Dąbek, Filip Wróbel oraz Jan Andryszak.
Wyniki:                                                                                                                                                                                                                     Uks II - Tęcza Krosno Odrz. 1-4 (Jan Andryszak)                                                                                                       Mos Gubin - Uks II 5-0                                                                                                                                              Uks II - Uks I 0-4                                                                                                                                                       Uks II - AK I Krosno Odrz. 4-0                                                                                                                                   AK II Krosno Odrz. - Uks II 1-3 (Wojtek Kołodziejczyk, 2X Aleksander Stelmach                                                                                                                                                                      Uks II - AK D Krosno Odrz.(dziewczynki) 5-0 (2x Karol Orzeszko, 2x Jan Andryszak, Filip Wróbel)

W imieniu drużyny i swoim dziękujemy naszym sponsorom Danielowi Petrowić i Mateuszowi Wydmuchowi. Ogromne podziękowania dla naszego MasterChefa Mariusza Andryszaka za obsługę grilla na stadionie, oby więcej było takich rodziców na medal.