Nasza Mała Ekstraklasa

W sobotę tj. 17.06.2017r. drużyna Żaków  (2009) wystąpiła w profesjonalnym turnieju piłkarskim pod nazwą  "Nasza Mała Ekstraklasa" organizowanym przez Tomasz Kozłowski oraz Stowarzyszenie Iskra w Myśliborzu. W zawodach udział wzięło 20 zespołów podzielonych na 4 grupy. Zagraliśmy 4+1 na małe bramki, małe boiska czyli tak jak życzyłby sobie PZPN. Nasi chłopcy radzili sobie świetnie zajmując 3 miejsce, a każdy zawodnik, oprócz bramkarza, wpisał się na listę strzelców.

Mecze grupowe:

Perła  5-0 Stal Gorzów  ( Jasiu 2, Zygzak, Fasola, Wiktor)

Perła  1-0 Brazil DaBola Stargard  (Jasiu)

Perła  0-2  UKS Czwórka Kostrzyn

Perła  11-2 Arkonia II Szczecin  (Zyniu 3, Zygzak 3, Fasola 2, Wiktor, Sielasie, Jasiu)

Ćwierćfinał:

Perła 1-1 FA Myślibórz (Zygzak) karne 4-3 (Zygzak, Wiktor, Fasola, Zyniu)

Półfinały:

UKS Czwórka Kostrzyn 2-1 ISF Barlinek

Perła 0-1 Samson Szczecin

Mecz o 3 miejsce:

Perła  3-1  ISF Barlinek  (Zygzak, Fasola, Jasiu)

Finał:

UKS Czwórka Kostrzyn 2-1 Samson Szczecin

Najlepszy Bramkarz- Patryk Sołtysiak  (UKS Perła Cybinka)

Skład:

Igor Nowicki, Patryk Sołtysiak, Jasiu Kucikiewicz, Igor Zych, Łukasz Cużytek, Wiktor Szostak, Sielasie Mwamuye.

Rok temu rocznik 2008 w tym samym turnieju zajął również 3 miejsce, jednak teraz było zdecydowanie bliżej tryumfu. Za rok turniej organizowany będzie dla rocznika 2010, na który pojedziemy z przyjemnością.

Serdecznie dziękujemy organizatorom oraz rodzicom za daleki wyjazd i głośny doping.