Turniej Orlików 2007r.- Gorzów Wlkp.

W sobotę nasz zespół brał udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej ,,Gra Watra Świeczki 2018", organizowanym przez KS Wartę Gorzów Wlkp. Zespól nasz zajął dobre drugie miejsce ulegając w finale gospodarzom 3-2. Bramki dla Perły zdobyli: trzy bramki Bartek Różycki, po dwie Oskar Banaszkiewicz i Kacper Dereń, jedną Maksymilian Majewski. Najlepszym bramkarzem został nasz zawodnik Maksymilian Majewski. A to wszystko odbyło się pod bacznym okiem nowego szkoleniowca drużyny Orlików: Krystiana Banaszkiewicza, któremu osobiście dziękuję. Szkoda tylko, że nasza drużyna zajmując drugie miejsce nie wróciła z pamiątkowym pucharem, na który tak bardzo liczyliśmy:(.
Skład: Gracjan Pieczonka, Krzyś Nowak,Jakub Gawryluk, Bartek Różycki, Oskar Banaszkiewicz,Kacper Dereń, Maksymilian Majewski.