Turniej w Świdnicy- Żaki

W niedzielę t.j. 27.11.2016 nasi zawodnicy uczestniczyli w turnieju w Świdnicy organizowanym przez Akademię Piłkarską Falubaz. Każda z drużyn liczyła od 5 do 7 osób. Najpierw drużyny zagrały 3x3 na 4 małe bramki, na dwóch boiskach. Mecze były bardzo intensywne, szybko zmieniał się rywal i boisko oraz wpadało wiele bramek, których nie sposób było zapamiętać czy nawet zapisać. To był super trening, który pokazał nam jakie mamy problemy w grze o nazwie FUNINHO.

Na całe boiska również zagraliśmy każdy z każdym:

UKS Perła Cybinka 0-1 UKS Polonia Słubice

UKS Perła Cybinka 2-2 MUKS 11 Zielona Góra  (Bartek Różycki, Oliwier Mielcarek)

UKS Perła Cybinka 2-4 AP I Falubaz    (Bartek Różycki, Oliwier Mielcarek)

UKS Perła Cybinka 2-1 SKP Kisielin   (BartekRóżycki, Igor Nowicki)

UKS Perła Cybinka 1-0 AP II Falubaz  (Oliwier Mielcarek)

Turniej odbył się bez jakiejkolwiek presji na zawodników. Nie było sędziów, a dzieci świetnie same dogadywały się. Trenerzy nie ingerowali w grę, piłkarze sami podejmowały boiskowe decyzje. Nie było miejsc, wyróżnień, dzieci miały pokazać to co ich cieszy. Nagrodą była GRA W PIŁKĘ, a o to chyba chodzi.