Turnieje ligowe żaków

Żaki są już po dwóch turniejach ligowych (11.09 oraz 18.09). Pierwszy turniej wygrał zespół GKS Perła (2008),drugi MOS I Gubin. Rywalizacja między tymi drużynami jest bardzo wyrównana, co cieszy nas wszystkich. W meczach derbowych GKS-UKS dwukrotnie padał remis. Pierwszy mecz, mimo przewagi starszego zespołu, zakończył się bez bramek. Drugi młodsza drużyna UKS zagrała w przewadze jednego zawodnika. Już po 8 min było 3-0 dla UKS po dwóch kontrach i jednej składnej akcji. Ostatnie minuty to odrabianie strat przez GKS. Niemożliwe stało się faktem. 3-3! W tym meczu było wszystko.... zespołowe i indywidualne akcje, walka, piękne bramki i emocje do ostatniej minuty. Oglądając to spotkanie z trybuny byłem pod wrażeniem!

Skład GKS Perła:

Kuba Kozinoga, Bartek Różycki, Kamil Zając, Szymek Grześków, Cyprian Worona, Karol Bąk

Skład UKS Perła:

Wiktor Szostak, Igor Zych, Igor Nowicki, Jasiu Kucikiewicz, Oliwier Mielcarek, Łukasz Cużytek, Silasie Mwamuye.

Kolejny turniej w Gubinie 26.09 (poniedziałek) godz 17;00 wyjazd 15:30 spod biedronki.