TYLKO POŁOWA

W meczu trzeciej kolejki Klasy A Perła podejmowała Hamar Górzyn.

Nasza drużyna trochę onieśmielona rozpoczęła spotkanie, kilka kiksów, niecelnych podań było wodą na młyn gości. Hamar od razu przystąpił do szybkich ataków chcąc jak najszybciej zdobyć bramkę. Przewaga choć nie była wielka to jednak przyniosła gościom kilka dogodnych sytuacji, a w 12 min po szybkiej kontrze było 0-1. Po stracie bramki nasi przyspieszyli i zaczęli grać składniej, co szybko przyniosło efekty. Po dwóch zmarnowanych akcjach, trzecia przyniosła nam bramkę. W 17 min Łukasz Szostak wpadł w pole karne i został przewrócony przez bramkarza,a sędzia wskazał wapno. Po chwili Adrian Gawryluk doprowadził do remisu.

Do końca pierwszej połowy trwała ciekawa gra z obu stron, a czasami to my przeważaliśmy. Niestety tego dnia nie było ataku i nie mogliśmy stworzyć sytuacji bramkowej. Za to gości kilka razy mieli szansę na bramkę i jedną z nich wykorzystali w 26 min po błędzie naszych obrońców.

Niestety w drugiej połowie goście szybko zdobyli trzeciego gola i nasza gra rozsypała się totalnie. Posypały się kartki, a za drugą żółtą wyleciał Dawid Kraszewski w 65 min. Goście grali równo i konsekwentnie i pewnie wygrali ten mecz. Wynik mógł być jeszcze wyższy ale Kobus wybronił karnego, którego zresztą wcześniej zrobił faulując przeciwnika w polu karnym. Tak więc pozostało szukać punktów w kolejnych spotkaniach, może za tydzień w Wężyskach...???