Jako Cup 31.01.2016r.

Dziś rozegraliśmy turniej piłki nożnej na hali sportowej w Drezdenku. Był to turniej bardzo udany dla nas, ponieważ wygraliśmy pięć meczy natomiast jeden zremisowaliśmy. Nasz zespół w składzie: Nowak, Dereń, Stawiarz, Orzeszko, Banaszkiewicz, Gromiak, Majewski, Gawryluk i Sawko bardzo dobrze spisywał się na hali. Bardzo nas to cieszy, że zawodnicy coraz lepiej grają. Oby tak dalej! Na zakończenie każda z drużyn otrzymała pamiątkowe medale, getry i bidony. Po podliczeniu punktów można powiedzieć, że nasz zespół wygrał ten turniej.
Oto wyniki:
Bosko I Sulęcin – Perła 2-2 bramki dwie O. Banaszkiewicz
Drawa Krzeż – Perła 1-4 br. 2x Banaszkiewicz, 2x K. Nowak
Dąb Dębno – Perła 0-4 br. O. Gromiak, J. Orzeszko, K. Dereń, O. Banaszkiewicz
Bosko II – Perła 1-4 br. 2x K. Dereń, O. Banaszkiewicz, K. Nowak
Kania Cup – Perła 0-1 br. O. Banaszkiewicz
Mały finał: Warta Gorzów – Perła 0-1 br. K. Nowak

Dziękujemy kierowcom: Marcinowi Banaszkiewiczowi i Pawłowi Pacewiczowi za poświęcony czas oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Cybince za transport na turniej. DZIĘKUJEMY!