zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarni Czarnowo
3:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Zorza Ochla
2:1
Znicz Leśniów Wielki
Sparta Mierków
4:3
Budowlani II Lubsko
Sparta Łężyca
3:1
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Energetyk Dychów
3:2
Kado Górzyn
Pogoń Wężyska
2:2
Perła Cybinka
Żenisz Żenichów
2:2
Relax Grabice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Cybinka
0:0
Żenisz Żenichów
TKKF Chynowianka Zielona Góra
2:4
Budowlani II Lubsko
Kado Górzyn
1:2
Zorza Ochla
Znicz Leśniów Wielki
3:2
Sparta Mierków
Sparta Łężyca
8:2
Pogoń Wężyska
Relax Grabice
1:3
LKS Czarni Czarnowo
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
4:1
Energetyk Dychów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Mierków
1:4
Kado Górzyn
Pogoń Wężyska
1:4
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Zorza Ochla
4:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Budowlani II Lubsko
4:2
Znicz Leśniów Wielki
Energetyk Dychów
5:1
Relax Grabice
Żenisz Żenichów
0:2
Sparta Łężyca
LKS Czarni Czarnowo
4:1
Perła Cybinka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Chynowianka Zielona Góra
3:1
Znicz Leśniów Wielki
Kado Górzyn
2:1
Budowlani II Lubsko
Sparta Łężyca
3:1
LKS Czarni Czarnowo
Perła Cybinka
3:2
Energetyk Dychów
Pogoń Wężyska
3:2
Żenisz Żenichów
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
4:1
Sparta Mierków
Relax Grabice
1:5
Zorza Ochla
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
2:3
Sparta Łężyca
Żenisz Żenichów
4:6
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Zorza Ochla
3:0*
Perła Cybinka
Sparta Mierków
2:1
Relax Grabice
Znicz Leśniów Wielki
3:5
Kado Górzyn
LKS Czarni Czarnowo
1:1
Pogoń Wężyska
Budowlani II Lubsko
9:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
3:2
Budowlani II Lubsko
TKKF Chynowianka Zielona Góra
1:2
Kado Górzyn
Sparta Łężyca
2:6
Zorza Ochla
Żenisz Żenichów
3:1
LKS Czarni Czarnowo
Perła Cybinka
1:2
Sparta Mierków
Pogoń Wężyska
3:1
Energetyk Dychów
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
8:1
Znicz Leśniów Wielki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Mierków
2:2
Sparta Łężyca
Energetyk Dychów
4:1
Żenisz Żenichów
Zorza Ochla
5:0
Pogoń Wężyska
Kado Górzyn
1:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Znicz Leśniów Wielki
6:3
Relax Grabice
LKS Czarni Czarnowo
1:3
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Budowlani II Lubsko
3:3
Perła Cybinka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Chynowianka Zielona Góra
0:5
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Sparta Łężyca
3:4
Budowlani II Lubsko
Żenisz Żenichów
0:7
Zorza Ochla
LKS Czarni Czarnowo
4:0
Energetyk Dychów
Perła Cybinka
3:4
Znicz Leśniów Wielki
Relax Grabice
0:6
Kado Górzyn
Pogoń Wężyska
2:7
Sparta Mierków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
5:1
LKS Czarni Czarnowo
Kado Górzyn
13:2
Perła Cybinka
Sparta Mierków
4:3
Żenisz Żenichów
Energetyk Dychów
1:0
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Znicz Leśniów Wielki
1:1
Sparta Łężyca
Budowlani II Lubsko
5:0
Pogoń Wężyska
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:0
Relax Grabice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
0:4
Zorza Ochla
Pogoń Wężyska
3:4
Znicz Leśniów Wielki
Sparta Łężyca
1:4
Kado Górzyn
TKKF Chynowianka Zielona Góra
3:2
Relax Grabice
Perła Cybinka
2:8
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Żenisz Żenichów
1:9
Budowlani II Lubsko
LKS Czarni Czarnowo
1:3
Sparta Mierków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
4:1
Sparta Łężyca
Zorza Ochla
5:0
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Budowlani II Lubsko
9:2
LKS Czarni Czarnowo
Kado Górzyn
8:2
Pogoń Wężyska
Relax Grabice
5:0
Perła Cybinka
Sparta Mierków
0:3*
Energetyk Dychów
Znicz Leśniów Wielki
7:0
Żenisz Żenichów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
7:2
Sparta Mierków
Energetyk Dychów
1:1
Budowlani II Lubsko
TKKF Chynowianka Zielona Góra
8:3
Perła Cybinka
Sparta Łężyca
2:3
Relax Grabice
Żenisz Żenichów
3:4
Kado Górzyn
LKS Czarni Czarnowo
1:5
Znicz Leśniów Wielki
Pogoń Wężyska
3:8
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Grabice
5:2
Pogoń Wężyska
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
5:1
Żenisz Żenichów
Perła Cybinka
2:9
Sparta Łężyca
Kado Górzyn
2:0
LKS Czarni Czarnowo
Sparta Mierków
0:2
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Znicz Leśniów Wielki
0:1
Energetyk Dychów
Budowlani II Lubsko
5:1
Zorza Ochla
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Leśniów Wielki
0:3
Zorza Ochla
TKKF Chynowianka Zielona Góra
4:2
Sparta Łężyca
Kado Górzyn
1:0
Energetyk Dychów
Relax Grabice
2:1
Żenisz Żenichów
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
7:2
LKS Czarni Czarnowo
Perła Cybinka
2:2
Pogoń Wężyska
Budowlani II Lubsko
3:2
Sparta Mierków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Mierków
1:4
Znicz Leśniów Wielki
Energetyk Dychów
1:10
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Pogoń Wężyska
0:1
Sparta Łężyca
LKS Czarni Czarnowo
0:4
Relax Grabice
Zorza Ochla
3:0
Kado Górzyn
Budowlani II Lubsko
0:3
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Żenisz Żenichów
1:2
Perła Cybinka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łężyca
6:1
Żenisz Żenichów
Kado Górzyn
5:2
Sparta Mierków
Znicz Leśniów Wielki
6:1
Budowlani II Lubsko
TKKF Chynowianka Zielona Góra
3:0
Pogoń Wężyska
Relax Grabice
1:0
Energetyk Dychów
Perła Cybinka
2:2
LKS Czarni Czarnowo
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:2
Zorza Ochla
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
9:2
Relax Grabice
Sparta Mierków
0:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Znicz Leśniów Wielki
3:0
TKKF Chynowianka Zielona Góra
LKS Czarni Czarnowo
1:0
Sparta Łężyca
Energetyk Dychów
0:3
Perła Cybinka
Budowlani II Lubsko
2:2
Kado Górzyn
Żenisz Żenichów
0:5
Pogoń Wężyska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łężyca
8:0
Energetyk Dychów
Pogoń Wężyska
2:0
LKS Czarni Czarnowo
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
4:2
Budowlani II Lubsko
TKKF Chynowianka Zielona Góra
9:2
Żenisz Żenichów
Perła Cybinka
1:4
Zorza Ochla
Relax Grabice
2:2
Sparta Mierków
Kado Górzyn
3:6
Znicz Leśniów Wielki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
0:1
Sparta Łężyca
Energetyk Dychów
0:1
Pogoń Wężyska
Sparta Mierków
4:3
Perła Cybinka
Znicz Leśniów Wielki
2:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kado Górzyn
4:4
TKKF Chynowianka Zielona Góra
LKS Czarni Czarnowo
3:3
Żenisz Żenichów
Budowlani II Lubsko
3:1
Relax Grabice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łężyca
2:1
Sparta Mierków
Pogoń Wężyska
3:0*
Zorza Ochla
TKKF Chynowianka Zielona Góra
1:2
LKS Czarni Czarnowo
Perła Cybinka
3:4
Budowlani II Lubsko
Żenisz Żenichów
0:2
Energetyk Dychów
Relax Grabice
4:2
Znicz Leśniów Wielki
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
4:1
Kado Górzyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
3:0*
Żenisz Żenichów
Energetyk Dychów
1:3
LKS Czarni Czarnowo
Znicz Leśniów Wielki
3:2
Perła Cybinka
Kado Górzyn
3:3
Relax Grabice
Sparta Mierków
0:2
Pogoń Wężyska
Budowlani II Lubsko
0:7
Sparta Łężyca
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:1
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Chynowianka Zielona Góra
5:1
Energetyk Dychów
Sparta Łężyca
1:1
Znicz Leśniów Wielki
Pogoń Wężyska
5:1
Budowlani II Lubsko
Perła Cybinka
1:7
Kado Górzyn
Żenisz Żenichów
0:8
Sparta Mierków
Relax Grabice
3:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
LKS Czarni Czarnowo
0:7
Zorza Ochla
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
4:0
Energetyk Dychów
Znicz Leśniów Wielki
6:1
Pogoń Wężyska
Kado Górzyn
6:2
Sparta Łężyca
Sparta Mierków
2:3
LKS Czarni Czarnowo
Relax Grabice
0:0
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Budowlani II Lubsko
3:1
Żenisz Żenichów
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:0*
Perła Cybinka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
0:2
Sparta Mierków
TKKF Chynowianka Zielona Góra
1:2
Zorza Ochla
Pogoń Wężyska
1:2
Kado Górzyn
Sparta Łężyca
0:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Perła Cybinka
2:3
Relax Grabice
Żenisz Żenichów
1:3
Znicz Leśniów Wielki
LKS Czarni Czarnowo
3:2
Budowlani II Lubsko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kado Górzyn
9:1
Żenisz Żenichów
Relax Grabice
4:2
Sparta Łężyca
Sparta Mierków
2:6
Zorza Ochla
Znicz Leśniów Wielki
3:1
LKS Czarni Czarnowo
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
4:1
Pogoń Wężyska
Perła Cybinka
1:4
TKKF Chynowianka Zielona Góra
Budowlani II Lubsko
7:1
Energetyk Dychów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Dychów
2:3
Znicz Leśniów Wielki
Pogoń Wężyska
4:7
Relax Grabice
Żenisz Żenichów
1:7
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
LKS Czarni Czarnowo
7:3
Kado Górzyn
Zorza Ochla
7:7
Budowlani II Lubsko
TKKF Chynowianka Zielona Góra
2:2
Sparta Mierków
Sparta Łężyca
5:1
Perła Cybinka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij