Nadrabiamy zaległości seniorów

Cztery ostatnie mecze seniorów Perły zawiodły nasze oczekiwania. Mimo dobrej gry niestety wszystkie spotkania przegraliśmy. Najpierw Żenisz Żenichów doprowadził nas do rozpaczy w Grzmiącej. Mecz od początku układał się dobrze dla naszego zespołu i to my nadawaliśmy ton grze. Po dwóch bramkach Łukasza Szostaka prowadziliśmy do przerwy 2-1. Kiedy po przerwie z boiska wyleciał jeden z zawodników gości zaczęła się gehenna. Żenisz grając w dziesiątkę zdobył bramkę na 2-2, a kilka minut później kiedy jeden z zawodników gości leżał kontuzjowany znowu tracimy gola. Końcówka meczu to ogromna przewaga Perły i kiedy Piotrek Tumiłowicz zdobył bramkę na 3-3 wydawało się, że jeszcze możemy wygrać. Ale tylko się wydawało my zagraliśmy nieskutecznie, a goście po kontrze zdobyli bramkę.

W Raduszcu z miejscowym Kruszywem też mogliśmy zainkasować trzy punkty. Prowadząc 2-1 niefrasobliwa gra w obronie zakończyła się stratą dwóch bramek i punkty zostały w Raduszcu. Ostatni mecz z Alfą wydawał się nasza klęską po tym jak do przerwy przegrywaliśmy 0-2, a goście naprawdę grali dobry mecz. Kiedy z boiska wyleciał Lanek za czerwoną kartkę, a Jaromirowice zdobyły trzecią bramkę niektórzy kibice zaczęli opuszczać stadion. Wtedy nasi dostali kopa i zaczęli grać coraz lepiej. W 60 min bramkę zdobył Martin Szmelenberg, a trzy minuty później Dawid Kraszewski stuknął kontaktowego gola i wydawało się, że jest jeszcze szansa. Niestety szybka kontra Alfy i zrobiło się 2-4. W końcówce meczu trzeciego, a drugiego swojego gola zdobył Martin. Mimo, że w doliczonym czasie mieliśmy jeszcze dwie znakomite sytuacje wynik się nie zmienił.

Ostatni mecz rundy jesiennej w Mierkowie był wyrównanym pojedynkiem ale cóż z tego kiedy gospodarze wykorzystywali wszystko co mieli, a my posyłaliśmy piłki w niebo. Mimo dobrego spotkania nie mogliśmy nawiązać walki z powodu fatalnej skuteczności.

Uciekło więc kilka bardzo ważnych punktów, które w końcówce sezonu mogą mieć ogromne znaczenie. Czekamy teraz na wiosnę. Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 28/29 marca.