Porażki Juniorów

Dwie ostatnie kolejki okazały się fatalne dla naszych zawodników. Najpierw jako gospodarz podejmowaliśmy Piast Parkowię Trzebiechów. W meczu tym nie potrafiliśmy się przeciwstawić starszym i dużo silniejszym fizycznie rywalom. Przegraliśmy 0-4. W pierwszym meczu zagraliśmy z większym zaangażowaniem i mimo, że graliśmy w osłabieniu, udało nam się zremisować 1-1. W tym meczu właśnie tego brakowało.

Na ostatni mecz nie pojechaliśmy... spotkanie było zaplanowane na piątek, dlatego kilku zawodników nie mogło się zjawić. Dostaliśmy VO czyli 0-3. Bardzo szybko zawiadomiliśmy Lubuski Związek Piłki Nożnej, drużynę gospodarzy z Nowej Soli oraz sędziów, dzięki czemu udało nam się uniknąć kary finansowej. Ale meczu szkoda. Aka Nowa Sól to najładniej grająca drużyna, dlatego łatwo ją ograć...