SKRZATY W RZEPINIE

W niedzielne popołudnie zespół Skrzatów brał udział w Turnieju Piłkarskim Skrzatów z okazji 50-lecia istnienia MKS Steinpol- Ilanka Rzepin. Na ten turniej pojechaliśmy dwoma drużynami (19 zawodników). W turnieju udział wzięło 6 zespołów:

ABC Futbolu Dębno, FWZ Oderkicker, Steinpol-Ilanka I, Steinpol-Ilanka II oraz Perła Cybinka I i Perła Cybinka II.  Organizatorzy nie chcieli stresować dzieci więc nie zrobili punktacji. Wszystkie drużyny zajęły pierwsze miejsca, wszystkie dzieci obdarowano złotymi medalami. Kapitanowie drużyn dodatkowo odebrali piłki i dyplomy. Obie piłki trafią do worka treningowego. Bramki dla naszych zespołów zdobyli:

Bartek Różycki 5

Kamil Zając 4

Darek Futryk 2

Jasiu Kucikiewicz 2

Wiktor Szostak 1

Kuba Kozinoga 1

Turniej był świetnie przygotowany. Organizatorzy zadbali o wszystko. Podczas turnieju przywieziono lody, a na koniec pizze i napoje. Dzieci i rodzice świetnie się bawili.

Dziękuję dla rodziców, którzy zorganizowali transport i stanowi najliczniejszą grupę. Dziękuję  dla MKS Steinpol Ilanki Rzepin a szczególnie dla koordynatora do spraw szkolenia dzieci i młodzieży- Marcina Zielińskiego.