Turniej ligowy żaków w Gubinie

Wczoraj t.j. 03.10 (poniedziałek) w Gubinie odbył się kolejny turniej żaków. Nasi zawodnicy spisali się świetnie!

Wyniki:

GKS Perła - MOS I Gubin  2-1

GKS Perła - MOS II Gubin  4-1

GKS Perła - Czarni Czarnowo  5-0

UKS Perła - MOS I Gubin  0-2

UKS Perła - MOS II Gubin  3-0

UKS Perła - Czarni Czarnowo  4-2

Natomiast mecz derbowy dostarczył niesamowitych emocji. Starsza drużyna (GKS) prowadziła już 3-0 ale młodsi zawodnicy odrobili straty i mecz zakończył się remisem 3-3.

Przed ostatnim turniejem, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Czarnowie, tabela wygląda tak:

1. MOS I Gubin               40pkt   bramki 62-13

2. GKS Perła Cybinka     37pkt  bramki  59-20

3. UKS Perła Cybinka      22pkt  bramki  31-39

4. MOS II Gubin                 8pkt  bramki 17-56

5. Czarni Czarnowo            7pkt  bramki 18-59

Do grupy mistrzowskiej awans zapewniły sobie dwie pierwsze drużyny, ale zespół GKS Perła Cybinka ma szanse wyprzedzić MOS I Gubin. Wystarczy "tylko" wygrać z liderem oraz nie stracić punktów w pozostałych meczach. Gdyby do tego doszło to zrównamy się punktami z MOS I Gubin, ale będziemy mieli lepszy bilans bezpośrednich meczów. Tak naprawdę nie ma to dla mnie znaczeia, ale ma dla zawodników. Bardzo chcą pokonać kolegów z Gubina.

1 turniej

GKS Perła - MOS I Gubin  3-2

2 turniej

GKS Perła - MOS I Gubin  1-2

3 turniej

GKS Perła - MOS I Gubin  2-2

4 turniej

GKS Perła - MOS I Gubin  2-1

5 turniej

GKS Perła - MOS I Gubin ?-?

Jak widać po wynikach mecze są bardzo wyrównane i zacięte. Mamy nadzieję, że tak samo będzie w Czarnowie.

Skład GKS Perła Cybinka:

Miłosz Macke, Bartek Różycki, Kamil Zając, Tomasz Borowski, Oskar Dziedzic, Szymon Parzygnat, Krystian Stawiarz-Jednoszewski.

Skład UKS Perła Cybinka:

Igor Nowicki, Jasiu Kucikiewicz, Oliwier Mielcarek, Igor Zych, Olek Cierach, Patryk Sołtysiak, Fabian Śledź, Sielasie Mwamuye.