Turniej o Puchar Burmistrza Cybinki

W sobtę nasi najmłodsi piłkarze zmierzyli się z bardzo mocnymi zespołami. Niestety na turniej nie dotarły drużyny z Barlinka i Dębna. Jednak udało się stworzyć cztery drużyny Perły i przeprowadzić turniej według pierwotnego planu. Dwie drużyny całkowicie zdominowały rozgrywki wygrywając swoje grupy. Były to zespoły UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra oraz UKS Chemik Gorzów Wielkopolski. Reszta drużyn była w naszym zasięgu lecz nasz pierwszy zespół zajął dopiero 5 miejsce. Mimo wszystko turniej uważam za udany. Organizacyjnie rodzice, zresztą  jak zawsze, spisali się świetnie co podkreślali nasi goście. Sportowo pierwszy zespół był o włos od awansu do półfinału i z jego gry, poza paroma wyjątkami, jestem zadowolony. Natomiast reszta naszych drużyn to dzieci o rok młodsze więc o jakimś sukcesie nie było mowy... a jednak nasi piłkarze z rocznika 2009 poradzili sobie ze starszymi rywalami w meczu o 7 miejsce.

W przerwie przeprowadziliśmy konkurs żonglerki, do którego każda drużyna wytypowała po jednym zawodniku. Na koniec turnieju uhonorowaliśmy wielu zawodników.

Wyniki końcowe:

1. UKS AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ ZIELONA GÓRA

2. UKS CHEMIK GORZÓW WIELKOPOLSKI

3. KP PROGRES GORZÓW WIELKOPOLSKI

4. MKS STEINPOL-ILANKA RZEPIN

5. GKS PERŁA CYBINKA I

6. UKS POLONIA SŁUBICE

7. GKS PERŁA CYBINKA II

8. FOOTBALL ACADEMY KROSNO ODRZAŃSKIE

9. GKS PERŁA CYBINKA III

10. GKS PERŁA CYBINKA IV

Najlepszy strzelec turnieju:

WOJCIECH PIELAK (UKS Chemik Gorzów Wielkopolski)

Najlepszy zawodnik:

ALEKS WEGNER (UKS Akademia Piłkarska Falubaz)

Najlepszy obrońca:

FABIAN CZAJA (UKS Polonia Słubice)

Najlepszy bramkarz:

PATRYK SARNOWSKI (UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra)

Najładniejsza bramka:

WIKTOR ŁOBACZEWSKI (MKS Steinpol-Ilanka Rzepin)

Nagroda Fair Play:

MARCEL SZCZEPANIAK (KP Progres Gorzów Wielkopolski)

Konkurs żonglerki:

I miejsce: WOJCIECH PIELAK (UKS Chemik Gorzów Wielkopolski)

II miejsce: KAMIL ZAJĄC  (GKS Perła Cybinka)

III miejsce: Bartosz Skóra (Football Academy Krosno Odrzańskie)

Serdecznie dziękuję Burmistrzowi Cybinki Markowi Kołodziejczykowi,  Agnieszce Stępniak, Emilowi Grześków,  firmie Geomet za pomoc w ufundowaniu nagród, Piotrowi Dolańskiemu za nieodpłatną opiekę medyczną, Darkowi Jaskowiakowi wraz z drużyną juniorów za pomoc w organizacji turnieju oraz rodzicom, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania.

To nie koniec turniejów halowych:

05.03. Dębno (rocznik 2008)

13.03 Myślibórz (rocznik 2008)

20.03 Gorzów Wielkopolski (rocznik 2009)

27.03 Krosno Odrzańskie (rocznik 2008 i 2009)

03.04 Myślibórz (rocznik 2009)