TURNIEJ ŻAKÓW W RĄPICACH.

W słoneczną niedzielę 24 maja odbył się turniej Żaków o Puchar Sołtysa Rąpic- Pana Ryszarda Banaszkiewicza. Ponieważ w naszej grupie Żaków jest 24 zawodników, sami wybraliśmy składy drużyn i nazwy wszystkich zespołów. O to skład i nazwy drużyn:

Perła Cybinka – Jakub Orzeszko, Jakub Gawryluk, Grzegorz Kachel, Kacper Krajewski, Konrad

Stawiarz, Mateusz Błoński.

Juventus Turyn – Oskar Banaszkiewicz, Maksymilian Majewski, Mikołaj Sawko, Igor Komendo,

Wojtek Andryszak, Jan Taryma.

Real Madryt – Michał Kuśmierek, Kacper Dereń, Patryk Sakuta, Błażej Safian, Gracjan Pieczonka,

Oliwier Gromiak.

Fc Barcelona – Kacper Kobyłecki, Kacper Sakuta, Krzysztof Nowak, Karol Wierzbicki, Kacper Miarka,

Karol Orzeszko.

Wyniki turnieju i nagrody indywidualne:

1. Fc Barcelona          9 ptk. 11-2                                       Najlepszy bramkarz – Igor Komendo
  2. Juventus Turyn      4 ptk. 3-4                                     Najlepszy strzelec – Kacper Kobyłecki 7 bramek
  3. Real Madryt            3 pkt. 3-4                                          Najlepszy zawodnik – Kacper Sakuta
  4. Perła Cybinka         1 pkt. 2-7                                       Najmłodszy zawodnik – Karol Orzeszko

Podczas przerwy odbył się konkurs żonglerki i :

1. Kacper Kobyłecki 19 kapek – nagroda torba
  2. Jakub Orzeszko 18 kapek – nagroda torba
  3. Kacper Dereń 14 kapek – nagroda bidon

Wszyscy zawodnicy otrzymali symboliczne statuetki, natomiast nagrodę trenera, statuetkę dla najgrzeczniejszego zawodnika podczas treningów i rozgrywek sportowych otrzymał Jakub Orzeszko, nagrodę sołtysa, puchar otrzymał Maksymilian Majewski za ogromną walkę i łzy wylane podczas tego turnieju. Został również odznaczony najmłodszy gracz niedzielnych rozgrywek Karol Orzeszko. Dziękujemy rodzicom za słodki poczęstunek i kiełbaski z grilla , Grzegorzowi Sawko za wspaniałe zdjęcia, prezesowi klubu Dariuszowi Pilżysowi za sędziowanie turnieju, a także Panu Burmistrzowi za udostępnienie placu i sołtysowi za przygotowanie boiska. Dziękuję również wszystkim mieszkańcom Rąpic za przybycie i gorący doping podczas turnieju.Zdjęcia z turnieju na Facebooku -Perła Cybinka.

Turniej był sfinansowany dzięki sponsorom oraz Panu sołtysowi Rąpic Ryszardowi Banaszkiewiczowi, który wyłożył pieniążki z własnej kieszeni.

PS: NIE Z PIENIĘDZY SOŁECKICH !

Trener Żaków - Marek Orzeszko