WYGRANY TURNIEJ W DESZCZNIE!!!

W sobotę 7 stycznia drużyna trampkarzy wzięła udział w turnieju w Deszcznie. W turnieju tym udział wzięło 8 drużyn.

Grupa A:                                                                                 Grupa B:

SPARTAK DESZCZNO I                                                     SPARTAK DESZCZNO II

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ                                                       LUBUSZANIN DREZDENKO

PIAST KARNIN                                                                     WARTA GORZÓW

OBRA ZBĄSZYŃ                                                                   PERŁA CYBINKA

Pierwszy mecz grupowy z Wartą Gorzów udało nam się zremisować 0-0. W następnym meczu graliśmy z Lubuszaninem Drezdenko i przy ogromnej przewadze rywali też nie daliśmy sobie strzelić bramki 0-0. W trzecim meczu grupowym wygraliśmy ze Spartakiem Deszczno II  5-0 (Dominik Jaśkowiak 3, Kacper Żyburtowicz i Kacper Kopa) i udało nam się awansować do półfinału. Półfinał był dla nas najtrudniejszy. W tym meczu przeprowadziliśmy tylko jedną kontrę, którą wykorzystał Filip Sandrzyk.  a Bartosz Kuźmicz w bramce wykonywał niesamowite rzeczy...

Półfinały:

Spartak Deszczno I    0-1   Perła Cybinka      (Filip Sandrzyk)

Obra Zbąszyń           3-1   Lubuszanin Drezdenko

Mecz o 7 miejsce

Piast Karnin             3-3      Spartak Deszczno II       (karne 2-0)

Mecz o 5 miejsce

Orzeł Międzyrzecz    4-0      Warta Gorzów

Mecz o 3 miejsce

Lubuszanin Drezdenko  2-1  Spartak Deszczno I

Finał

Obra Zbąszyń            0-2     Perła Cybinka   (Dominik Jaśkowiak 2)

W finale, przy głośnym dopingu publiczności, zagraliśmy równy mecz ze Zbąszyniem ale dwa niesamowite uderzenia z dystansu Jasia dały nam zwycięstwo. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano naszego zawodnika- Bartosza Kuźmicza! Dla mnie najlepszy futbol prezentowały drużyny: Orła Międzyrzecz, Spartaka Deszczno I i Lubuszanina Drezdenko. Jednak nasza drużyna wygrała turniej  zasłużenie! Graliśmy bardzo mądrze i NIE STRACILIŚMY ŻADNEJ BRAMKI!!! Puchar oddałem dla najlepszego zawodnika naszej drużyny- Dominika Jaśkowiaka. Takich chwil jak te gdy wyszliśmy po puchar i medale przy owacji publiczności na stojąco nie zapomnę do końca życia!!! Dziękuję chłopaki!!!

Skład zwycięskiej drużyny:

Jaśkowiak Dominik, Bartosz Kuźmicz, Samuel Gajecki, Filip Sandrzyk, Patryk Zych, Kacper Kopa, Kacper Żyburtowicz, Paweł Cieślak.