WYSTARTOWALI MŁODZIKI

Pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrali młodziki. Wyjazd do Krosna na mecz z Tęczą był pełen obaw bowiem trzeba było sprawdzić formę po wakacjach i to jeszcze w okrojonym składzie. Tylko 9 zawodników wybrało się na sobotnie zawody, a że młodziki grają dziewiątkami, to na ławce nie było rezerwy.

Szybko jednak nasza drużyna przełamała lody i już w 3 minucie Dawid Tarabasz zdobył bramkę. Po kilku minutach znów Dawid podwyższył na 2-0, a jeszcze przed przerwą trafił Michał Kuczyński i do przerwy było 3-0 dla naszych chłopaków. Po przerwie trochę zaczęło brakować sił ale ambicja i wola walki była dziś mistrzowska. Michał Kuczyński i Paweł Cieślak dołożyli po jednej bramce i wygraliśmy na inaugurację w Krośnie Odrzańskim 5-0. Gratulujemy.