Żak I wygrywa po raz kolejny !

W niedzielę odbył się turniej ligowy Żaków w Osiecznicy. Nasza drużyna w składzie:

Mikołaj Sawko, Jakub Gawryluk, Jakub Orzeszko, Oskar Banaszkiewicz, Kacper Dereń, Konrad Stawiarz, Wojtek Andryszak, Maksymilian Majewski, Krzysztof Nowak, Kacper Krajewski Kacper Miarka wygrała kolejny turniej. Z turnieju na turniej nasza drużyna gra coraz lepiej, nie dając przeciwnikom szans na wygranie. W bramce dobrze spisywał się Maks, zastępując Partyka. Osiągamy świetne wyniki, ponieważ nasza drużyna to jeden zespół i wszyscy maja równe szanse, jak również szanse zagrania w każdym meczu niezależnie od umiejętności. Nie zawsze liczy się wygrana, ale chęć grania.

Trener z kwalifikacjami Marek Orzeszko

Oto wyniki:

Perła I – Krosno III 9-0 br. K.Nowak, W. Andryszak ,2x J. Orzeszko, J. Gawryluk, 2xO. Banaszkiewicz , K. Dereń , K. Miarka

Perła I – Krosno I 2-0 br. K. Dereń, J. Gawryluk

Perła I – Perła II 6-0 br. 2xO. Banaszkiewicz, K. Dereń, J. Orzeszko, K. Krajewski, K. Nowak

Perła I – Krosno II 3-1 br. 2x J. Gawryluk, W. Andryszak

Perła I – Perła III 5-0 br. 2x J. Orzeszko, 2x J. Gawryluk, K. Krajewski

Tabela końcowa:

Perła I 15   ptk. 25-1

Krosno I 10  ptk. 18-2

Krosno II 10 ptk. 13-3

Perła II 4     ptk. 4-14

Krosno III 2   ptk. 2-27

Perła III 1 ptk. 2-16

W następną niedzielę (11.10.15) kolejny turniej Żaków na stadionie w Osiecznicy.

Zdjęcia z turnieju na Facebooku - Perła Cybinka -drużyna sportowa

WSZYSTKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY