zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MOS Gubin
MOS Gubin 30 82 123 - 20 27 1 2
2
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie 30 66 81 - 19 20 6 4
3
U.K.S. Perła Cybinka
U.K.S. Perła Cybinka 31 64 102 - 23 19 7 5
4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie 30 46 67 - 37 14 4 12
5
UKS Perła Cybinka
UKS II Perła Cybinka 29 31 36 - 81 10 1 18
6
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie 30 16 21 - 118 5 1 24
7
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie 30 0 2 - 134 0 0 30
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:1
UKS II Perła Cybinka
MOS Gubin
5:0
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
U.K.S. Perła Cybinka
2:2
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
0:8
U.K.S. Perła Cybinka
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:6
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS II Perła Cybinka
0:4
MOS Gubin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
2:1
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
9:0
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
U.K.S. Perła Cybinka
4:0
UKS II Perła Cybinka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:5
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:4
MOS Gubin
UKS II Perła Cybinka
0:1
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
7:1
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
1:3
UKS II Perła Cybinka
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:5
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
3:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
0:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS II Perła Cybinka
5:0
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
3:1
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
UKS II Perła Cybinka
MOS Gubin
7:0
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
U.K.S. Perła Cybinka
1:1
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
0:4
U.K.S. Perła Cybinka
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:3*
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS II Perła Cybinka
1:7
MOS Gubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
2:0
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
3:0*
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
UKS II Perła Cybinka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:3*
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:3
MOS Gubin
UKS II Perła Cybinka
0:4
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
3:0*
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
0:3
UKS II Perła Cybinka
U.K.S. Perła Cybinka
4:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:3*
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
2:4
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
0:5
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS II Perła Cybinka
3:0*
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
1:1
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
UKS II Perła Cybinka
MOS Gubin
7:0
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
0:12
U.K.S. Perła Cybinka
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:9
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS II Perła Cybinka
0:4
MOS Gubin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
7:0
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
11:0
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
U.K.S. Perła Cybinka
7:0
UKS II Perła Cybinka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:8
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:2
MOS Gubin
UKS II Perła Cybinka
0:3
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
7:0
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
0:4
UKS II Perła Cybinka
U.K.S. Perła Cybinka
1:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:2
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
2:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
0:5
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS II Perła Cybinka
6:1
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
3:2
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:1
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
8:0
UKS II Perła Cybinka
U.K.S. Perła Cybinka
1:1
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
4:0
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
U.K.S. Perła Cybinka
UKS II Perła Cybinka
3:0
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
0:4
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
UKS II Perła Cybinka
0:4
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
3:0
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
5:0
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
U.K.S. Perła Cybinka
3:0
UKS II Perła Cybinka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:3
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:4
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
3:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
0:1
UKS II Perła Cybinka
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
MOS Gubin
2:1
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:3
MOS Gubin
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:2
MOS Gubin
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
1:2
UKS II Perła Cybinka
U.K.S. Perła Cybinka
0:1
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
3:0
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:1
UKS II Perła Cybinka
MOS Gubin
8:0
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
0:9
U.K.S. Perła Cybinka
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS II Perła Cybinka
0:4
MOS Gubin
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
3:1
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
3:0
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
U.K.S. Perła Cybinka
6:0
UKS II Perła Cybinka
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
MOS Gubin
UKS II Perła Cybinka
0:5
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
0:3
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
2:1
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
U.K.S. Perła Cybinka
1:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:4
UKS Football Academy Krosno Odrzańskie
UKS II Perła Cybinka
3:0
UKS III Football Academy Krosno Odrzańskie
MOS Gubin
1:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 36
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Football Academy Krosno Odrzańskie
0:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij