zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
4:1
Nafta Rybaki
Bóbr Bobrowice
3:1
LKS Czarni Czarnowo
Polesie Białków
0:1
Odra Radnica
Płomień Chlebowo
1:5
Kruszywo Stary Raduszec
Żenisz Żenichów
4:3
Energetyk Dychów
U.K.S. II Perła Cybinka
5:2
Odra Rąpice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
4:3
Piaszno Bronków
Energetyk Dychów
0:1
Płomień Chlebowo
Odra Radnica
7:1
U.K.S. II Perła Cybinka
Nafta Rybaki
8:0
Polesie Białków
Pogoń Wężyska
12:0
Odra Rąpice
LKS Czarni Czarnowo
0:2
Żenisz Żenichów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
2:1
Żenisz Żenichów
Odra Rąpice
2:0
Polesie Białków
Energetyk Dychów
1:4
Bóbr Bobrowice
Odra Radnica
1:1
Piaszno Bronków
Nafta Rybaki
2:1
Płomień Chlebowo
Pogoń Wężyska
7:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
3:0
Odra Rąpice
Bóbr Bobrowice
0:3
Kruszywo Stary Raduszec
Polesie Białków
2:4
Pogoń Wężyska
Płomień Chlebowo
2:5
Odra Radnica
Żenisz Żenichów
2:3
Nafta Rybaki
LKS Czarni Czarnowo
3:5
Energetyk Dychów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
3:0
LKS Czarni Czarnowo
Odra Rąpice
1:2
Płomień Chlebowo
Odra Radnica
2:2
Żenisz Żenichów
Nafta Rybaki
1:1
Bóbr Bobrowice
Pogoń Wężyska
2:1
Piaszno Bronków
U.K.S. II Perła Cybinka
1:1
Polesie Białków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
1:1
U.K.S. II Perła Cybinka
Bóbr Bobrowice
1:0
Odra Radnica
Energetyk Dychów
2:11
Kruszywo Stary Raduszec
Płomień Chlebowo
4:5
Pogoń Wężyska
Żenisz Żenichów
4:2
Odra Rąpice
LKS Czarni Czarnowo
6:2
Nafta Rybaki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
0:4
Bóbr Bobrowice
Odra Radnica
0:7
LKS Czarni Czarnowo
Nafta Rybaki
1:2
Energetyk Dychów
Polesie Białków
1:0
Piaszno Bronków
Pogoń Wężyska
2:5
Żenisz Żenichów
U.K.S. II Perła Cybinka
3:3
Płomień Chlebowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
1:0
Nafta Rybaki
Bóbr Bobrowice
6:1
Pogoń Wężyska
Energetyk Dychów
1:1
Odra Radnica
Płomień Chlebowo
3:1
Polesie Białków
Żenisz Żenichów
5:2
U.K.S. II Perła Cybinka
LKS Czarni Czarnowo
7:1
Odra Rąpice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
0:3
Płomień Chlebowo
Odra Rąpice
2:1
Energetyk Dychów
Odra Radnica
1:4
Kruszywo Stary Raduszec
Polesie Białków
0:5
Żenisz Żenichów
Pogoń Wężyska
3:4
LKS Czarni Czarnowo
U.K.S. II Perła Cybinka
2:7
Bóbr Bobrowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
10:0
Odra Rąpice
Bóbr Bobrowice
6:0
Polesie Białków
Energetyk Dychów
0:1
Pogoń Wężyska
Nafta Rybaki
2:0
Odra Radnica
Żenisz Żenichów
5:1
Piaszno Bronków
LKS Czarni Czarnowo
7:3
U.K.S. II Perła Cybinka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
3:1
Bóbr Bobrowice
Odra Rąpice
3:4
Nafta Rybaki
Polesie Białków
1:5
LKS Czarni Czarnowo
Płomień Chlebowo
2:1
Żenisz Żenichów
Pogoń Wężyska
1:6
Kruszywo Stary Raduszec
U.K.S. II Perła Cybinka
4:2
Energetyk Dychów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
7:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Bóbr Bobrowice
2:3
Płomień Chlebowo
Energetyk Dychów
4:1
Polesie Białków
Odra Radnica
5:3
Odra Rąpice
Nafta Rybaki
1:3
Pogoń Wężyska
LKS Czarni Czarnowo
3:1
Piaszno Bronków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
2:2
Energetyk Dychów
Polesie Białków
0:2
Kruszywo Stary Raduszec
Płomień Chlebowo
2:2
LKS Czarni Czarnowo
Pogoń Wężyska
4:3
Odra Radnica
Żenisz Żenichów
5:2
Bóbr Bobrowice
U.K.S. II Perła Cybinka
2:5
Nafta Rybaki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
0:4
Kruszywo Stary Raduszec
Odra Rąpice
0:6
Pogoń Wężyska
Polesie Białków
1:2
Nafta Rybaki
Płomień Chlebowo
5:4
Energetyk Dychów
Żenisz Żenichów
2:3
LKS Czarni Czarnowo
U.K.S. II Perła Cybinka
2:0
Odra Radnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
6:1
Płomień Chlebowo
Odra Rąpice
0:3
U.K.S. II Perła Cybinka
Energetyk Dychów
0:2
Żenisz Żenichów
Odra Radnica
2:0
Polesie Białków
Nafta Rybaki
7:0
Piaszno Bronków
LKS Czarni Czarnowo
2:0
Bóbr Bobrowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
2:6
Odra Radnica
Bóbr Bobrowice
2:1
Energetyk Dychów
Polesie Białków
3:2
Odra Rąpice
Płomień Chlebowo
4:2
Nafta Rybaki
Żenisz Żenichów
1:1
Kruszywo Stary Raduszec
U.K.S. II Perła Cybinka
4:2
Pogoń Wężyska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
4:2
Bóbr Bobrowice
Odra Rąpice
2:1
Piaszno Bronków
Energetyk Dychów
1:3
LKS Czarni Czarnowo
Odra Radnica
3:0
Płomień Chlebowo
Nafta Rybaki
0:2
Żenisz Żenichów
Pogoń Wężyska
7:1
Polesie Białków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
0:5
Pogoń Wężyska
Bóbr Bobrowice
1:0
Nafta Rybaki
Polesie Białków
1:1
U.K.S. II Perła Cybinka
Płomień Chlebowo
5:2
Odra Rąpice
Żenisz Żenichów
4:1
Odra Radnica
LKS Czarni Czarnowo
2:4
Kruszywo Stary Raduszec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
1:0
Energetyk Dychów
Odra Rąpice
2:3
Żenisz Żenichów
Odra Radnica
0:6
Bóbr Bobrowice
Nafta Rybaki
2:4
LKS Czarni Czarnowo
Płomień Chlebowo
3:4
Pogoń Wężyska
U.K.S. II Perła Cybinka
4:0
Piaszno Bronków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
0:2
Polesie Białków
Bóbr Bobrowice
3:0
Odra Rąpice
Energetyk Dychów
1:2
Nafta Rybaki
Płomień Chlebowo
3:3
U.K.S. II Perła Cybinka
Żenisz Żenichów
1:2
Pogoń Wężyska
LKS Czarni Czarnowo
8:0
Odra Radnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
3:9
LKS Czarni Czarnowo
Odra Radnica
1:3
Energetyk Dychów
Nafta Rybaki
3:4
Kruszywo Stary Raduszec
Polesie Białków
1:4
Płomień Chlebowo
Pogoń Wężyska
3:1
Bóbr Bobrowice
U.K.S. II Perła Cybinka
1:1
Żenisz Żenichów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
3:0
Odra Radnica
Bóbr Bobrowice
4:2
U.K.S. II Perła Cybinka
Energetyk Dychów
7:1
Odra Rąpice
Płomień Chlebowo
6:2
Piaszno Bronków
Żenisz Żenichów
3:1
Polesie Białków
LKS Czarni Czarnowo
1:1
Pogoń Wężyska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
2:0
Żenisz Żenichów
Odra Rąpice
1:3
Kruszywo Stary Raduszec
Odra Radnica
0:3
Nafta Rybaki
Polesie Białków
1:4
Bóbr Bobrowice
Pogoń Wężyska
1:1
Energetyk Dychów
U.K.S. II Perła Cybinka
2:2
LKS Czarni Czarnowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
2:1
Pogoń Wężyska
Bóbr Bobrowice
2:1
Piaszno Bronków
Energetyk Dychów
4:1
U.K.S. II Perła Cybinka
Nafta Rybaki
2:1
Odra Rąpice
Żenisz Żenichów
7:1
Płomień Chlebowo
LKS Czarni Czarnowo
3:0
Polesie Białków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
0:0
LKS Czarni Czarnowo
Odra Rąpice
3:0
Odra Radnica
Polesie Białków
2:0
Energetyk Dychów
Płomień Chlebowo
2:9
Bóbr Bobrowice
Pogoń Wężyska
3:2
Nafta Rybaki
U.K.S. II Perła Cybinka
1:5
Kruszywo Stary Raduszec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
2:0
Polesie Białków
Bóbr Bobrowice
5:3
Żenisz Żenichów
Energetyk Dychów
4:1
Piaszno Bronków
Odra Radnica
0:3
Pogoń Wężyska
Nafta Rybaki
1:1
U.K.S. II Perła Cybinka
LKS Czarni Czarnowo
4:2
Płomień Chlebowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij