zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
3:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
2:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:7
Carina Gubin
Tęcza Krosno Odrzańskie
3:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:4
Tęcza Krosno Odrzańskie
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:7
Carina Gubin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:3
Tramp Osiecznica
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:8
Tęcza Krosno Odrzańskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
1:2
Tęcza Krosno Odrzańskie
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:4
Tramp Osiecznica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
3:2
Tramp Osiecznica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:4
Carina Gubin
Tęcza Krosno Odrzańskie
3:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:7
Carina Gubin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:2
Tramp Osiecznica
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:5
Tęcza Krosno Odrzańskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
0:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:4
Tramp Osiecznica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
3:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
3:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:5
Carina Gubin
Tęcza Krosno Odrzańskie
4:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:5
Tęcza Krosno Odrzańskie
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:3
Carina Gubin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
Tramp Osiecznica
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:3
Tęcza Krosno Odrzańskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
4:7
Tęcza Krosno Odrzańskie
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:3
Tramp Osiecznica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
3:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:6
Carina Gubin
Tęcza Krosno Odrzańskie
3:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:6
Tęcza Krosno Odrzańskie
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:7
Carina Gubin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
3:0
Tramp Osiecznica
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:10
Tęcza Krosno Odrzańskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
2:0
Tęcza Krosno Odrzańskie
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
9:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:11
Carina Gubin
Tęcza Krosno Odrzańskie
2:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:8
Tęcza Krosno Odrzańskie
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:5
Carina Gubin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:2
Tramp Osiecznica
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
5:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:1
Tramp Osiecznica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij