Dzień Dziecka - Żaki.

W niedzielę, 7 czerwca odbył się turniej Żaków i Skrzatów z okazji Dnia Dziecka- pod nazwą ,, O uśmiech dziecka” . W grupie Żaków wystąpiło 27 zawodników, jak zawsze sami wybraliśmy składy drużyn i nazwy wszystkich zespołów. Do naszego turnieju zaprosiliśmy również kilku Orlików, ze starszej grupy, są to: Karolina Nowicka, Kacper Zając, Błażej Safian, Mateusz Błoński, Jan Taryma. O to skład i nazwy drużyn:

Perła Cybinka – Jakub Orzeszko, Kacper Dereń, Kacper Krajewski, Kacper Miarka

Mikołaj Sawko, Jan Taryma.

Juventus Turyn – Oskar Banaszkiewicz, Krzysztof Nowak, Karolina Nowicka, Konrad Stawiarz, Oliwier

Gromiak, Kacper Zając, Igor Komendo br.

Real Madryt – Michał Kuśmierek, Dawid Radkiewicz, Kacper Sakuta, Błażej Safian, Gracjan Pieczonka,

Jakub Gawryluk, Karol Wierzbicki br.

Fc Barcelona – Kacper Kobyłecki, Patryk Sakuta br., Maksymilian Majewski, Szymon Duleba, Jakub

Marczak, Mateusz Błoński, Wojtek Andryszak.

Zestaw par turnieju:

Perła – Real 3-0 bramki: Dereń, Taryma, Orzeszko

Fc – Juve 6-1 bramki: 2x Zając, Banaszkiewicz, 3x Nowak – Kobyłecki

Perła – Fc 1-2 bramki: Taryma – 2x Kobyłecki

Real – Juve 1-5 bramki: Safian – 2x Zając, Banaszkiewicz, Nowak, Gromiak

Perła – Juve 1-0 bramka: Krajewski Kacper

Real – Fc 1-3 bramki: Kuśmierek – 3x Kobyłecki

Wyniki turnieju i nagrody indywidualne:

1. Juventus Turyn 6 ptk. 11-2
  2. Perła Cybinka    6 ptk. 5-2
  3. Fc Barcelona     6 pkt. 6-8
  4. Real Madryt        0 pkt. 2-10

Nagrody indywidualne medale:

Najlepszy bramkarz: Karol Wierzbicki – złoto, Igor komendo – srebro

Najlepszy zawodnik: Kacper Krajewski – złoto, Michał Kuśmierek – srebro, Szymon Duleba – brąz

Najlepszy strzelec: Kacper Kobyłecki 7br.- złoto, Krzyś Nowak 4br.- srebro, Kacper Zając 4br.- brąz Zawodnik Fair – Play: Kacper Miarka, Oskar Banaszkiewicz, Gracjan Pieczonka, Wojtek Andryszak, Jakub Gawryluk.

Podczas ceremonii wręczenia nagród , która odbyła się na placu przed Urzędem Gminy wszyscy zawodnicy otrzymali symboliczne statuetki wręczone przez Pana Burmistrz Cybinki Marka Kołodziejczyka. Dziękujemy rodzicom za słodki poczęstunek, Grzegorzowi Sawko za wspaniałe zdjęcia, Mateuszowi Klimczakowi za sędziowanie turnieju. Dziękuję również wszystkim mieszkańcom Cybinki za przybycie i gorący doping podczas turnieju.

Trener Żaków – Marek Orzeszko