KAMPO CUP

KAMPO CUP

W sobotę Żak młodszy (rocznik 2008) zagrał w turnieju w Bogdańcu. Na turniej z 11 osobowej kadry z powodu panującej grypy nie pojechało aż 6 zawodników, w uzupełnieniu składu pomogli chłopcy z rocznika 2009 Wiktor i Jasiu. W pierwszym meczu grupowym wygraliśmy z Wartą Międzychód 1-0 po bramce Kamila Zająca. Drugi mecz przegraliśmy z Chemikiem I Gorzów 0-4. Wynik jest jednak dla nas krzywdzący ponieważ rywalom wpadło wszystko, a my mieliśmy ogromnego pecha... W ostatnim meczu grupowym musieliśmy wygrać z Wartą Gorzów aby awansować do półfinału. Rywale praktycznie nie wychodzili ze swojej połowy... niestety nasi piłkarze pudłowali bądź strzelali prosto w bramkarza. Na dwie minuty przed końcem obrońca rywali złapał piłkę zmierzającą do bramki w obie ręce po czym wypuścił i wybił... Sędzia nie odgwizdał rzutu karnego twierdząc, że było to zagranie przypadkowe... Po tym meczu przyszedł do nas trener Warty, który stwierdził że to my powinniśmy awansować. Jestem zadowolony z tego jak zagraliśmy ale szkoda dzieci...  O 5 miejsce zagraliśmy z Chemikiem II Gorzów. W regulaminowym czasie gry było 1-1, bramkę zdobył Bartek Różycki. W rzutach karnych wygraliśmy 2-0 po bramkach Cypriana Worony i Kuby Kozinogi.