PERŁA - SPÓJNIA 2-2

PERŁA - SPÓJNIA  2-2

W czwartek trampkarze podejmowali rówieśników z Ośna Lubuskiego. Pogoda nie sprzyjała, co jednak nie przeszkodziło piłkarzom stworzyć ciekawego widowiska. Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny grały ofensywnie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kacper Żyburtowicz po asyście Filipa Sandrzyka i Kamil Kozinoga po asyście Patryka Zycha. Największe pochwały za ten mecz należą się dla Miłosza Safiana, który brał na siebie cały ciężar gry ofensywnej. Dla zawodników obu drużyn należą się pochwały za same chęci gry w takich warunkach atmosferycznych. Trampkarze "Spójni" i "Perły" zaprzyjaźnili się już dawno. Rok temu grali w jednej lidze, tej zimy mierzyli się ze sobą na turniejach halowych w Rzepinie, Słubicach i Ośnie Lubuskim. Są dla nas równorzędnym rywalem. Od tygodnia nowym trenerem trampkarzy z Ośna został mój kolega z pracy Piotr Didyk, który ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Więc współpraca między naszymi drużynami dopiero się rozwinie. Kolejny mecz kontrolny w Ośnie Lubuskim w środę (08.04) o 16.30. Wyjazd o 15.15 spod szkoły. Chętnych rodziców, którzy nas zawiozą, proszę o kontakt.