SPARING TRAMPKARZY

Trampkarze zagrali wyjazdowy sparing z Juniorami z Przylepu. Mecz ten przegraliśmy 2-10. Obie bramki dla naszego zespołu strzelił Miłosz Safian. Na ten mecz pojechaliśmy w mocno okrojonym składzie. Brakowało bramkarzy oraz kilku kluczowych zawodników. W bramce stanąłem ja, co jak widać po wyniku poszło mi kiepsko! O absencji większości zawodników wiedziałem wcześniej dlatego zwerbowałem Marcela i Łukasza Bałdowskich. Niektórzy Trampkarze chyba jednak "zaspali" z czego będą rozliczeni!!! Zespół z Przylepu spadł z II ligi Juniorów do III ligi. Akurat w tym meczu gospodarze testowali 3 zawodników ze "Spartakusa" Zielona Góra. Myślę, że to właśnie Przylep wygra swoją ligę i ponownie awansuje. Dlaczego zagraliśmy z tak silnym rywalem? W okręgu Gorzowskim liga już się zaczęła. W II lidze Trampkarzy nie będzie słabych drużyn, bo przecież Szprotawa, Lubsko, Kożuchów, Jasień to bardzo mocne ekipy, jedynie Błękitni Kotwice nie wyglądają na mocnych (teoretycznie). My na pewno nie załamiemy się wysoką porażką. Muszę nawet pochwalić chłopaków za podejście do tego meczu i za walkę. Trampkarze nie boją się grać ze starszymi co pokazali w organizowanych w Cybince turniejach halowych i w wielu sparingach np. z juniorami, a właśnie w tych meczach rozwijamy się najwięcej. Treningi trampkarzy w tym tygodniu odbędą się w czwartek (15.30) i w piątek (15.30). W następny weekend mamy wolne z powodu Świąt Wielkanocnych ale w następnym tygodniu być może zagramy sparing (w środę) z Trampkarzami z Ośna Lubuskiego. Trener z Ośna powiedział, że jak wygramy to zaprasza nas do pizzerii!!! Jest tylko jedno ale... to znowu byłby mecz wyjazdowy. Chociaż przy tak wspaniałych rodzicach naszych piłkarzy jestem pewny,że uda się znowu zorganizować transport.

Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy "zrzucili" się na ten wyjazd, a w szczególności dla Kasi Zych i Irka Sandrzyka.