Pierwsze zwycięstwo!!!

W sobotę nasi Juniorzy podejmowali Akademię Młody Talent Żary. Mecz ten zaczął się dla naszych piłkarzy znakomicie, bo już w 5 min bardzo mocnym strzałem z rzutu wolnego wynik meczu otworzył kapitan Dominik Jaśkowiak. Chwilę później po kilku krótkich podaniach i prostopadłym podaniu Miłosza Safiana piękną bramkę zdobył Dominik Knebel. Bramka na 3-0 wpadła w 15 min spotkania, a jej autorem ponownie "Jasiu", który popisał się przechwytem i akcją indywidualną. Gospodarze zdobyli honorową bramkę jeszcze w pierwszej połowie.

W drugiej połowie nasz zespół kontrolował to spotkanie. Nie dał gościom szans na strzelenie kontaktowego gola. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem 3-1.

Za tydzień nasi zawodnicy zagrają na wyjeździe z Arką Nowa Sól. Wyjazd 8:20 spod szkoły.