Turniej o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej

W niedzielę 27.09 na Stadionie Miejskim w Cybince odbył się Turniej o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej. Był to już trzeci turniej ligowy Żaków, w którym rywalizowały dzieci 6, 7 i 8 letnie skupione w 6 drużynach. Po trzy drużyny wystawiła Football Academy Krosno Odrzańskie i Perła Cybinka. Walka o główne trofeum była zacięta i wyrównana. Zwycięzcą turnieju została drużyna prowadzona przez trenera Marka Orzeszko Perła I Cybinka i do nich trafił Puchar Przewodniczącej.

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone medalami, każda z drużyn otrzymała puchar. Dodatkowo nagrodzono wyróżniających się zawodników. Najlepszymi strzelcami turnieju zostali ex aequo Oskar Banaszkiewicz i Jakub Orzeszko (obaj Perła I), najlepszym zawodnikiem Daniel Jakubczak (Football Academy I), najlepszym bramkarzem Jakub Trawiński (Football Academy I), największy talent Jan Kucikiewicz (Perła III). Po turnieju dzieci bawiły się na dmuchanym placu zabaw.

W pomocy finansowej przy organizacji turnieju oprócz fundatorki głównej nagrody pomogli: radni Rady Miejskiej w Cybince, lokalni przedsiębiorcy - Piotr Borowski (Geomet), Roman Kozinoga (Rotrans), Mirosław Robaszyński (Violla), Leszek Dubik (Sklep mięsny) oraz Burmistrz Marek Kołodziejczyk, Sekretarz Sebastian Łukaszewicz, Piotr Kolendo, Marta Duszyńska-Duleba, którym serdecznie dziękujemy.

Wyrazy podziękowania kierujemy również do Agnieszki Skiby i Przemka Majchrzaka zaufundowanie 10 piłek dla naszego klubu.

Miejmy nadzieje, że impreza ta będzie miała charakter cykliczny i inicjatywę podtrzymają następni przewodniczący, a puchar pozostanie w Perle Cybinka.