PIŁKARSKA KADRA CZEKA

Trampkarze we wtorek uczestniczyli w turnieju "Piłkarska Kadra Czeka", który odbył się w Słubicach. Impreza ta miała wyłonić najlepszą drużynę z województwa lubuskiego. Niestety moje wyobrażenia o tym turnieju były zupełnie inne. Do zmagań przystąpiły trzy zespoły: Polonia Słubice, Łucznik Strzelce Krajeńskie i Perła Cybinka. Nasze województwo reprezentować będzie Polonia Słubice. Nasza drużyna przegrała oba mecze ale nie ma co się martwić, w końcu jesteśmy trzecią drużyną w województwie!!!

W meczu ligowym Trampkarze zremisowali ze Stalą Jasień 2-2. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył, będący ostatnio w wysokiej formie, Miłosz Safian. W niedzielę nasi piłkarze zagrają mecz wyjazdowy w Szprotawie.  Piotr Kobyłecki